fbpx

Staramy się, aby Dzień Dziecka w naszych szkołach trwał cały rok, ale 1 czerwca celebrujemy święto naszych uczniów szczególnie!

Dyrektor ks. Jacek Stasiak zafundował wszystkim dzieciom – tym małym i trochę starszym – słodką niespodziankę! Pyszne lody w smakach, których jest tak dużo, że nikt nie jest w stanie ich wymienić, osłodziły Dzień Dziecka naszym uczniom.

A ponieważ w takie ważne święto na słodycze nie może być limitu, każdy wybierał podwójną porcję w ulubionym smaku i kolorze.

Na uczniów młodszych klas oprócz słodkości czekała jeszcze jedna niespodzianka! Dyrektor ks. Jacek zorganizował spotkanie z Panią Jadwigą Krusińską, poetką tworzącą wiersze dla dzieci. Pani Jadwiga jest autorką trzech tomików wierszy. Czyta je dzieciom i na spotkaniach z innymi autorami. Jak sama mówi swoje wiersze „Piszę tak, jak mi serce dyktuje.”

Uczniowie przywitali Panią Jadwigę piosenką. Potem przenieśli się w magiczny świat wierszy czytanych przez naszego Gościa.

To było fantastyczne spotkanie, za które bardzo chcieliśmy podziękować! Wyrazem tego były 💐 kwiaty oraz laurka wykonana przez nasze dzieci, która – mamy nadzieję – będzie o nas przypominać. 😊