fbpx

Zakończenie roku szkolnego to mnóstwo emocji i radości. Były ciepłe słowa, łzy wzruszenia i dużo uśmiechu. Podczas uroczystego apelu uczniowie, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli bardzo dobre wyniki, otrzymali nagrody książkowe i gratulacje od naszej Dyrekcji.

W naszej szkole jest wielu zdolnych, ambitnych i pracowitych uczniów, którzy mają osiągniecia na różnych polach. Wyróżniają się zachowaniem, kulturą osobistą, chęcią pomocy, wytrwałością – za to również chcieliśmy im pogratulować, wręczając pamiątkowe dyplomy. Było nam bardzo miło gościć dzisiaj również Rodziców – wśród nich także rozdaliśmy dyplomy z podziękowaniem za zaangażowanie w życie szkoły. Jeszcze raz dziękujemy!

To był wyjątkowy rok. Pierwszy po długiej przerwie nauki online i w powiększonym składzie o naszych młodych przyjaciół z Ukrainy. Wszyscy zdaliśmy ten egzamin wzorowo i dzisiaj możemy udać się na zasłużone wakacje.

Drodzy Uczniowie, gratulujmy każdemu z Was wytrwałości i zaangażowania w czasie 10 miesięcy ciężkiej pracy! Gratulujemy wyników w nauce i osiągnięć na innych polach.  Wśród Was są świetni matematycy, przyrodnicy i humaniści, osoby uzdolnione artystycznie, sportowo i o niezwykłych pasjach. Wasz potencjał i różnorodność to wielkie bogactwo. Jesteśmy dumni, że jesteście częścią naszej społeczności.

Do zobaczenia za dwa miesiące! Pięknych i beztroskich wakacji!